موسسه پلکان | کلینیک تخصصی مالکیت فکری(ثبت اختراع وبرند)

استقرار 15 شرکت دانش‌بنیان در مرکز رشد علوم پزشکی ایران | موسسه پلکان

 

استقرار 15 شرکت دانش‌بنیان در مرکز رشد علوم پزشکی ایران

 

ثبت اختراع - دانش بنیانمعاونت تحقیقات و فناوری دانشگاه علوم پزشکی ایران با بیان اینکه درحال انجام اقدامات جهت خرید ساختمانی برای مرکز رشد هستیم، گفت: حدود 15 شرکت دانش‌بنیان در این مرکز مستقر می‌شوند.

 

 

 

سید علی جواد موسوی در گفت‌وگو با ایسنا، با بیان اینکه مجوز تاسیس مرکز رشد دانشگاه علوم پزشکی ایران را اخذ کردیم،‌ گفت: هم اکنون در حال انجام اقدامات برای خرید ساختمان برای مرکز رشد دانشگاه هستیم.

معاوت تحقیقات و فناوری دانشگاه علوم پزشکی ایران افزود: به احتمال زیاد تا پایان سال ساختمان مذکور خریداری می‌شود و حدود 15 شرکت دانش‌بنیان در این مرکز مستقر می‌شوند.

وی تصریح کرد: حدود 15 شرکت در کمیته دانشگاه مصوب شده‌اند و در حال انجام اقدامات اجرایی و اخذ مجوز از معاونت علمی‌وفناوری ریاست‌جمهوری برای احراز "دانش‌بنیان" هستند.

موسوی همچنین با اشاره به حمایت از محققان نیز گفت: سامانه تشویق مقالات،‌ مبالغی را به محققان اعطا می‌کنند و گرنت‌هایی در قبال طرح‌های تحقیقاتی نیز اعطا می‌شود.

معاون تحقیقات و فناوری دانشگاه علوم پزشکی ایران افزود: همچنین کمیته تبادل دانش راه‌اندازی شد که از طریق این کمیته کارگاه‌های متعددی برگزار می‌کنیم. از طرفی با راه‌اندازی کمیته ثبت اختراع، در حد توان در زمینه ثبت اختراع به محققان کمک می‌کنیم.

 

منبع: خبرگزاری ایسنا

 

نوشته شده توسط مدیریت سایت در تاریخ سه شنبه ۱۵ فروردين ۱۳۹۶
دیدگاه خود را بنویسید :
نام و نام خانوادگی :
پست الکترونیکی :
دیدگاه شما :