موسسه پلکان | کلینیک تخصصی مالکیت فکری(ثبت اختراع وبرند)

کسب مقام سوم سارا سرفرازی در نمایشگاه بین المللی اختراعات آلمان | موسسه پلکان

 

 

کسب مقام سوم سارا سرفرازی در نمایشگاه بین المللی اختراعات آلمان


ثبت اختراع در مشهد،ثبت اختراع،،اختراعمخترع جوان ، سارا سر فرازی با اختراع بالش نجات خود در نمایشگاه بین المللی ابداعات و اختراعات آلمان موفق به کسب مقام سوم و دریافت مدال برنز شد.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

به گزارش پلکان، سارا سرفرازی جامی با کسب نشان برنز و لوح افتخار نمایشگاه بین‌المللی اختراعات، ایده‌ها و محصولات جدید نورنبرگ آلمان در سال 2014 توانست برای ملت ایران افتخار بیافریند.
این نمایشگاه از 30 اکتبر تا 2 نوامبر 2014( 8 تا 11 آبان 1393 ) در شهر نورنبرگ آلمان برگزار شده است ، در این نمایشگاه 700 مخترع از 30 کشور در سطح دنیا شرکت داشته اند . 
سر فرازی در خصوص طرح ارائه شده خود در اين نمايشگاه گفت : با مشاهده افراد بیماری که دمای بدنشان به طور ناگهانی افزایش میافت و بر اثر تب زیاد در نیمه شب دچار تشنج می شدند به فکر اختراع وسیله ای افتادم تا قبل از بروز تب و تشنج هشدار دهد.

بالش نجات با قابلیت تعیین میزان دمای بدن بالشی است که در داخل آن سیستمی جهت اندازه گیری دمای بدن افراد تعبیه گردیده است تا در صورتی که دما بیش از حد مجاز افزایش یابد هشدار داده و دیگران را نسبت به این اتفاق مطلع نماید. همچنین این اختراع دارای نمایشگری است ، که دمای بدن را به طور مداوم نمایش می دهد.

 

نوشته شده توسط روابط عمومی پلکان در تاریخ يکشنبه ۱۸ آبان ۱۳۹۳
دیدگاه خود را بنویسید :
نام و نام خانوادگی :
پست الکترونیکی :
دیدگاه شما :