موسسه پلکان | کلینیک تخصصی مالکیت فکری(ثبت اختراع وبرند)

برگزاری کارگاه تخصصی حقوق مالکیت فکری برای مدیران و صاحبین کسب و کار | موسسه پلکان

برگزاری کارگاه تخصصی حقوق مالکیت فکری برای مدیران و صاحبین کسب و کار

 

موسسه دارایی های فکری و فناوری پلکان با همکاری انجمن مدیران صنایع خراسان رضوی در روز دوشنبه 15 بهمن 1397، کارگاهی تخصصی با عنوان حقوق مالکیت فکری (ثبت برند ملی و بین‌المللی) با حضور مدیران ارشد صنایع و شرکت ها و همچنین مسئولین انجمن ها و پارک فناوری برگزار نمود.

 

کارگاه حقوق مالکیت فکری - محمدعلی میرزابابایی

 

در ابتدا محمد علی میرزابابایی مدرس کارگاه به توضیح ضرورت و اهمیت مالکیت فکری در دنیای کسب و کار امروز پرداخت و قوانین و مقررات ملی و بین المللی این حوزه را بیان نمود.

در انتها از آنجا که امروزه حفاظت از دارایی های معنوی به یک ضرورت در دنیای کسب و کار تبدیل شده است، میرزابابایی پیشنهاد نمود جهت توسعه حوزه مالکیت فکری در کسب و کارها اقدام به آموزش نیروی انسانی متخصص حوزه مالکیت فکری گردد تا در آینده آنها به عنوان مدیر مالکیت فکری (Intellectual property manger) کسب و کار شناخته شده و در جهت این امر مهم اقدام نمایند.

 

ثبت برند - ثبت اختراع

 

همچنین مهمان این دوره جناب آقای مهندس یوسفی مدیرعامل شرکت پارس باراد شرق و صاحب برند باراد در خصوص تجربه موفقشان در حوزه حقوق مالکیت فکری برای حاضرین در جلسه سخنرانی کردند.

در انتها میزان علاقه مندی مدیران جهت این پیشنهاد (تربیت مدیران مالکیت فکری) و پیاده سازی آن در شرکت ها مورد ارزیابی قرار گرفت  و مجموعه نظرات اخذ شده حاکی از آن است که ۹۰ درصد افراد شرکت کننده، علاقه‌مند به این مبحث بوده و تمایل خود را جهت آموزش بیشتر در این خصوص اعلام داشتند.

 

 

 

نوشته شده توسط مدیریت سایت در تاریخ چهارشنبه ۱۷ بهمن ۱۳۹۷
دیدگاه خود را بنویسید :
نام و نام خانوادگی :
پست الکترونیکی :
دیدگاه شما :