موسسه پلکان | کلینیک تخصصی مالکیت فکری(ثبت اختراع وبرند)

تقدیر از برند پلکان در ششمین همایش برندینگ 1397 | موسسه پلکان

تقدیر از برند پلکان در ششمین همایش برندینگ 1397

 

ثبت علامت تجاری ، همایش برندینگموسسه پلکان در ششمین همایش برندینگ در 24 مردادماه 1397 در برج ساپکوی مشهد با هدف "ایجاد رقابت، محک زدن تولیدات ملی، ارائه آموزش یافته‌های ملی و بین المللی" حضور پیدا کرد.

 

 

 

در این همایش از برند "پلکان" به عنوان برند شایسته در حوزه ثبت اختراع، ثبت علامت تجاری و ثبت طرح صنعتی نیز تقدیر شد.

موسسه پلکان در سال 1386 با هدف حمایت و تسهیل در فرآیند ثبت اختراعات در محل پارک علم و فناوری خراسان راه اندازی شد. در حال حاضر موسسه پلکان يكي از شركت هاي متخصص و پيشرو در حوزه مالكيت فكري مي باشد و استراتژی اين شرکت حفاظت از دارایی های نامشهود مانند ثبت علائم تجاری، ثبت اختراع و ثبت طرح صنعتی در سطح ملي و بين المللي است. 

متن تقدیر نامه بدین شرح است:

جناب آقای محمدعلی میرزابابایی

مدیرعامل محترم موسسه دارایی های فکری و فناوری پلکان

گام های خلق و توسعه برند در مسیر ارتقای رضایتمندی مشتریان و ایجاد حس تعلق در آنها با حضور موثر و موفق در بازارهای ملی و فرا ملی در شرایط دشوار رقابت پذیری حاکم، راه بی پایانی است که با توکل به حضرت حق و در سایه خرد ورزی مدیران متعهد ممکن خواهد شد و خرسندیم ک این مهم با درایت مدیرانه جنابعالی و اعتقاد راسخ به خلق مزیت در محصولات داخلی در برند پلکان تجلی یافته است. اینک افتخار داریم در سالی که به شایستگی بنام «حمایت از برندهای ملی» ب انتخاب موسسه دارایی های فکری و فناوری پلکان به عنوان برند شایسته تقدیر سال 1397 تحت نظارت استانداری و سازمان صنعت، معدن و تجارت استان خراسان رضوی، از تلاش های بی شائبه شما سرور گرامی و همکاران محترم تقدیر نمائیم.

امید است با ثبات قدم در پیمایش این مسیر، هر روز شاهد رشد و شکوفائی بیشتر آن مجموعه معظم باشیم.

 

پایان

 

نوشته شده توسط روابط عمومی پلکان در تاریخ پنجشنبه ۲۵ مرداد ۱۳۹۷
دیدگاه خود را بنویسید :
نام و نام خانوادگی :
پست الکترونیکی :
دیدگاه شما :